Magnety s vaším profilem č. 4926

Skladem > 5 ks Dostupnost
Jakou velikost vybrat? Koukněte na tabulky velikostí.
Cena s DPH 1189,43
ks
Magnety s vaším profilem č. 4926

Popis

Více motivace v hráčské relaci s magnety KickMAG. Vytvořte si sadu s osobním obrazem svých hráčů na břiše, abyste získali větší motivaci od svého týmu při taktickém sezení. Se sadou si můžete vytvořit individuální magnetická tlačítka. Jednoduché, rychlé a nekomplikované.

1. Dej své sestavě tvář s magnety hráče KickMag!

S individuálně tisknutelnými magnety můžete na taktické desce zobrazit každého jednotlivého hráče s jeho profilovým obrázkem. Vytiskněte aktuální portréty svých hráčů na dodaný list štítků a nalepte je na disky přehrávače (kovové desky). Lze je snadno kliknout na magnety hráče a lze je zaměnit s jinými disky hráčů. Sada magnetů pro fotbalové trenéry je perfektní alternativou k běžným kulatým magnetům. Na schůzce týmu před zápasem vidí hráči svou vlastní fotografii na taktické desce a jsou adresováni příměji, což vede ke zvýšené pozornosti a soustředění. Vaši hráči jsou motivováni pro nadcházející hru a magnety KickMag lze použít i v jiných oblastech. Magnety jsou ideální např. V personálním plánování, skupinové prezentaci (školy, denní stacionáře, ...) nebo jako součást úkolu!

2. S potisknutelnými magnety hráče Kickmag můžete na taktické desce zobrazit libovolného hráče s jeho profilovým obrázkem. Vytiskněte si portréty svých přehrávačů na dodaný list se štítky a připojte je k diskům přehrávače (kovové desky). Můžete snadno kliknout na magnety přehrávače a jsou zaměnitelné s ostatními disky disků.

Sada magnetů je vynikající alternativou k běžným kulatým magnetům. Během setkání týmu před zápasem uvidí hráči svou vlastní fotografii na taktické desce, díky níž se cítí lépe osloveni, což vede ke zvýšené pozornosti a soustředění.

Sada sestávající z:

• 11 hráčských magnetů v klubových barvách (červená, zelená, žlutá, modrá nebo černá)
• disk s 20 hráči (kovová deska o průměru 30 mm)
• 1 kádrová krabice
• 2 štítky A4 pro tiskárny (laserové a injekční)

Související produkty

Akce 14x dres set Saller Akce 14x dres set Saller
Německá kvalita
Sportovní značka Saller působící na trhu již řadu let, je zárukou německé kvality a preciznosti.
Nejnižší cena
Jako hlavní zástupci této značky v ČR nabízíme záruku nejnižší ceny.
Vzorková prodejna
Vzorková prodejna se nachází v Plzni Na Roudné 426/42.
Zboží přímo od výrobce
Zboží se závaží přímo od výrobce z CS Saller.
+420 724 721497
info@saller-sport.cz
Na Roudné 426/42, Plzeň
Katalog