Brankářské rukavice Reusch č. 87034

Skladem > 5 ks Dostupnost
Jakou velikost vybrat? Koukněte na tabulky velikostí.
Cena s DPH 1489,51
Původní cena 2220,35
ks
Brankářské rukavice Reusch č. 87034 Sleva Sleva -32%

Popis

Brankářská rukavice vyrobená v Německu z aktuální kolekce Prisma je obzvláště přesvědčivá díky inovativní Evolution Cut, která zajišťuje vynikající, pevné uchycení a tím nejlepší kontrolu nad míčem.

Adhezivní pěna: S1 - Super Soft - Adhezivní pěna S1 Super Soft přesvědčuje svými velmi dobrými vlastnostmi, pokud jde o přilnavost a odpružení, a má také spolehlivou odolnost proti oděru při použití na přírodní trávě.

Řez: Evolution Cut ESS ™ - Řez Evolution Cut otáčí prsty okolo bočních stěn až k zadní části prstů a vytváří tak největší možnou kontaktní plochu mezi latexem a koulí. Konstrukce vnějšího švu s prodyšnými bočními stěnami ve spodní části prstů zajišťuje anatomické předformování rukavice, která je extrémně měkká, ohebná a dokonale padne do rukou.

Uzávěr: Elastický zápěstí na zápěstí, plný popruh

Backhand: latex

Technologie: Reusch Finger Support ™, AirVentSystem ™, Thumblex ™, Rolled Thumb ™ - Reusch Finger Support je „lehká“ verze pro ochranu prstů (včetně palce). Při instalaci pomáhá stabilizovat prsty a snižuje riziko zranění. Systém AirVent zajišťuje maximální ventilaci v rukavici. Vysoce prodyšný materiál Airmesh se rozprostírá po celé zadní straně ruky a / nebo po stranách prstů a umožňuje optimální cirkulaci vzduchu v rukavici. Díky technologii Rolled Thumb ™ se základna rozšiřuje téměř k zadní části ruky přes vnitřek palce. Oblast zachycení je výrazně zvětšena a palec dostane funkční 3D přizpůsobení.

Průvodce velikostmi / tabulka velikostí Rukavice pro brankáře Reusch: Změřte šířku dlaně (bez palce).
Velikost 9 = 9,3 cm, velikost 10 = 9,8 cm, velikost 11 = 10,4 cm

Německá kvalita
Sportovní značka Saller působící na trhu již řadu let, je zárukou německé kvality a preciznosti.
Nejnižší cena
Jako hlavní zástupci této značky v ČR nabízíme záruku nejnižší ceny.
Vzorková prodejna
Vzorková prodejna se nachází v Plzni Na Roudné 426/42.
Zboží přímo od výrobce
Zboží se závaží přímo od výrobce z CS Saller.
+420 724 721497
info@saller-sport.cz
Na Roudné 426/42, Plzeň
Katalog