adidas Nemeziz 18+ FG/AG

Skladem 1 - 5 ks Dostupnost
Jakou velikost vybrat? Koukněte na tabulky velikostí.
Cena s DPH 3890,15
Původní cena 4900,50
ks
adidas Nemeziz 18+ FG/AG Sleva Sleva -20%

Popis

Uvolněte energii! adidas uvádí na trh balíček Světového poháru s názvem Energy Mode, který má minimalistický design a nově definuje rychlost, pohodlí a ovládání. V tomto balíčku adidas kombinuje tradiční řemeslo s nejnovějšími inovacemi, aby vám dal kopačky s výbušnou rychlostí. Kopačky mají zářivé neonové barvy, které v každém obránci vzbudí strach. Buďte rychlí a zapište se do historie na mistrovství světa v Rusku 2018.

• Nemeziz nosí lidé jako Lionel Messi, Roberto Firmino a Jesse Lingard

• Revoluční konstrukce s 360Torsion Tape a 360Agility Bandage System

• Inovativní design bez tkaniček

• Povrch Agilityknit 2.0 - Hmotnost: 213 gramů

designová inspirace

Nemeziz je navržen s jediným cílem: poskytnout maximální obratnost. Adidas čerpal inspiraci pro design ze svých vlastních archivů, z dřívější technologie adidas Torsion. Kromě této technologie se adidas inspiroval také předzápasovým rituálem mnoha hráčů, kterým je tejpování kotníků pro podporu a stabilitu. Jedinečná konstrukce boty zajišťuje, že nejen esteticky vypadá, ale je také maximálně funkční.

Maximální obratnost díky jedinečné agilitě

Kopačka má bezšněrovací konstrukci s unikátním a revolučním svrškem. Je postaven na různých součástech, aby vyhovovaly hernímu stylu Nemeziz, který klade vysoké nároky na bezpečné uchycení a uzamčení. 360Agility Bandage System, umístěný ve střední části chodidla přes nárt, se skládá z revoluční Torsion Tape, inspirované stejnou funkcí jako lékařská páska používaná pro větší podporu a stabilitu. Otvor boty má výrazný tvar a nazývá se Dual Lock Collar. Účelem speciálního "límce" je zajistit uzamčení u kotníků při výbušných pohybech. Na horní straně límce a na vnitřní straně elastického pásku na nártu jsou malé gumové nopky. Smyslem toho je udržet ponožku a chodidlo na místě, abyste v botě neklouzali. Ze spodní části střední části chodidla vystupuje diagonální torzní páska ve tvaru V. Tato páska se nazývá 360Torsion Tape a má pevnější strukturu, která poskytuje boční a mediální podporu, takže můžete s jistotou provádět řezy a změny směru vysokou rychlostí. Kombinace systému 360Agility Bandage System, límce Dual Lock a pásky 360Torsion Tape vám poskytuje jedinečný střih podobný ponožkám s vynikajícím uzamčením. V patě najdete měkké a přizpůsobené polstrování, které dále zlepšuje těsné a pohodlné nošení.

Špičkový dotek

Adidas vybavil kopačku oblastmi Agilityknit 2.0 na patě a přední části chodidla. Toto je vylepšená verze Agilityknit vyrobená z extrémně tenké, měkké a tkané příze. Tato konstrukce je obzvláště přitažlivá a poskytuje vám pevný a přímý cit pro míč. Povrch je navíc pokryt tenkou vrstvou technologie adidas NSG. NSG znamená Non-Stop Grip a skládá se z malých 3D knoflíků, které vám poskytují extra přilnavost a plnou kontrolu za všech povětrnostních podmínek.

torzní rám

Podešev kopačky se nazývá Torsionframe a skládá se z lehké konstrukce se speciálními torzními tyčemi, které zajišťují optimální rovnováhu stability a flexibility. To poskytuje dynamickou podporu během vaší akcelerace a v kombinaci s nízkým profilem podešve jsou vaše nohy vždy blízko země pro optimální kontakt a přilnavost. Můžete tedy snadno zavalit soupeře nečekanými zatáčkami, změnami směru a rychlosti.

Související produkty

Adidas Kanadia 3 GTX Adidas Kanadia 3 GTX
Německá kvalita
Sportovní značka Saller působící na trhu již řadu let, je zárukou německé kvality a preciznosti.
Nejnižší cena
Jako hlavní zástupci této značky v ČR nabízíme záruku nejnižší ceny.
Vzorková prodejna
Vzorková prodejna se nachází v Plzni Na Roudné 426/42.
Zboží přímo od výrobce
Zboží se závaží přímo od výrobce z CS Saller.
+420 724 721497
info@saller-sport.cz
Na Roudné 426/42, Plzeň
Katalog